• BIST 96.074
  • Altın 239,466
  • Dolar 5,8259
  • Euro 6,5551
  • Ordu 12 °C

​​30 MART YEREL SEÇİMİ SADECE SEÇİM OLMAKTAN ÇIKTI

Muzaffer GÜNAY

​“Cemaat-Hükümet Kavgası” diyenler var hala. Hayır,bu bir “Ya İstiklal ya izmihlal Mücadelesi” artık. İşin vahametini hala göremeyenler çok var. İş dünyası,medya,bürokrasi,siyaset,alenen iki taraf halinde saflaşarak,birbirlerini tümden yok etmek için var gücüyle çalışıyor.Çok tehlikeli sularda sürüyor mücadele.
​SİYONİST-HAÇLI- BEŞİNCİ KOL İTTİFAKI,ülkemizin istikrarını bitirmekte kararlı.Bu alçak şer ittifakına karşı Hükümet büyük bir mücadele veriyor el’an. Seçime şunun şurasında iki haftadan az bir zaman kaldı. Allah korusun,çok daha vahim provokasyonlar devreye sokulabilir. Dış Güç İttifakı yanına aldığı iç paydaşları ile her gün yeni bir bela açıyor ülkenin başına. Bunun başını SİYONİZM çekiyor. Pensilvanya’daki ise, Siyonizm-Haçlı İttifakı’na ölümüne destek veriyor. İşte asıl tehlike bu. Yoksa dıştan her zaman saldırıyorlar,bunu hepimiz biliyoruz zaten.Mesele bu değil. Mesele,İslam üzerinden oluşturulan BEŞİNCİ KOL’un ihaneti meselesidir. Uzun zamandan beri MOSSAD,CİA,MI5 gibi yabancı İstihbarat ajanları BEŞİNCİ KOL ile birlikte Türkiye’nin yükselişini durdurmak için akla hayale gelmeyecek provokasyonlar yaparak,Hükümeti düşürmek için çalışmaktalar.
​Hükümet düşerse ne olacak? Yenisi kurulacak.. Ülke gemisi yoluna devam edecek. Hepsi bu.. Öyle mi? Buna kargalar bile güler.Hala buna saf saf inananlar var. Çok yazık!
​Temel amaç,Türkiye’yi tamamı ile yaşanamaz bir ülke haline getirmek. Tıpkı,Suriye gibi,Mısır gibi.. Burnumuzun dibindeki bu ülkelerin hali ortada. Bu derece somut örneklere rağmen,ne yazık ki,hala YOLSUZLUKLAR üzerinden Hükümet’e yüklenerek yaptıkları ihanetler zincirini meşrulaştırmak isteyen BEŞİNCİ KOL’a destek verenler mevcut.”Biz,Hükümetin yolsuzluklarına karşıyız ve o nedenle bu mücadeleyi yapıyoruz..” bahanesini yutturmaya çalışıyorlar. Bin bir kere yazık ki,MEHDİ-MESİH olarak kabul ettikleri zatın ağzından çıkan her sözü İlahi bir emir gibi kusursuzca ve anında uygulamakta tereddüt etmiyorlar. Ayrıca bu MEHDİ,MESİH  işi de o kadar basit değil. Ne Kur’an’da ne Hadis’de bunlardan bahseden tek kelime yok. Var diyenler,uydurma rivayetlerin peşine takılanlar sadece.
​En küçük olayları bile büyütüp sokaklar karıştırılıyor.Pire deve yapılıyor. Alevi bir çocuğumuz(Berkin Elvan) ve  Karadeniz evladı   Burak Can üzeriden onlarca vilayette sabahlara kadar süren sokak eylemleri yapılıyor. MAKSAT ÜZÜM YEMEK DEĞİL..
​Büyük fotoğrafa bakıldığında ise,İslam’ın akaid esasları üzerinde de korkunç oyunlar oynandığını görüyoruz. F.Gülen,Kur’an gerçeklerine aykırı  bir çok dini söylem üreten biri. Örnekler çok. Bir kaçı:
​Bir zamanlar F.Gülen’in en yakını olan ve 17 Aralık Operasyonu’ndan sonra ilişkisini tamamen kesen sayın Latif Erdoğan, 7 Mart tarihinde  A Haber’in Deşifre adlı programında F.Gülen’in kendisine şunları söylediğini belirtti:
            “ BEN ALLAH İLE KONUŞTUM, BANA DEDİ Kİ,ALEMLERİ MUHAMMED İÇİN YARATTIM SENİN İÇİN DEVAM ETTİRİYORUM..” (Sırf bu sözleri bile,F.Gülen’in İslam inancı bakımından nerelere savrulduğunu göstermeye yeter.)
​Başka bir cümlesi:
​“……….. AYRICA EFENDİMİZ (SAV) DE,BİR MAKAMDA O’NUN (HZ. MERYEM VALİDEMİZ) KENDİSİYLE NİKAHLANDIĞINA İŞARET ETMEKTEDİ..” (F. Gülen,Fasıldan Fasıla,s.197,3.baskı,Eylül 1995)
​Bu sözler,Âl-i İmran Suresi’nin 64 nolu ayetini açık ve net olarak tahrif etmektedir. Zira,bu ayet, Hz. İsa’nın babasız olarak yaratıldığını vazıh bir şekilde beyan etmektedir.
​Gülen’den başka bir sorunlu söz daha:
​“ÖFKELENİRSEM DIŞARIDA FIRTINA KOPAR..”(aynı tarihli Deşfire programı).
​İlahiyatçı Ahmet Tekin,F.Gülen hakkında diyor ki:
​“Fethullah Gülen’in üzerinde yürüdüğü yol PAVLUS’UN yoludur. Nasıl Pavlus,şeriatı yani dinin diğer ahkamlarını ortadan kaldırarak Hıristiyanlığı sadece tanrıya iman ve sevgi dini haline getirmiş ve Şer-i ahkamı tamamen ortadan kaldırmıştır. Şimdi Gülen’de insanları oraya götürmek istiyor.Çünkü istiyor ki,dinler arasındaki müşterek noktaları alalım,müşterek olmayan noktaları bir kenara bırakalım onlar bize yetiyor.Hıristiyanlarla Müslümanlığı nasıl bir araya getireceğini şaşırmış vaziyette..”( 5 Mart tarihli Stargazete.com)
​BEŞİNCİ KOL,görüldüğü gibi sadece Hükümet düşürerek istikrarı bozmakla yetinmiyor,DİNLERARASI DİYALOG SAÇMALIĞI üzerinden  TEK DİN İSLAM’I genlerinden bozmak için çaba gösteriyor. İŞTE EN BÜYÜK TEHLİKE BUDUR..( Bkz. A.Tekin,agg.)
​FBI Ajanı Sibel Edmonds,F.Gülen’in ABD Ajanı olduğunu net olarak belirtiyor bir konuşmasında.
​F.Gülen,çok eskiden beri İSA MESİH olduğunu iddia eden biri. Nitekim  1972-73’lerde öğrencisi olan bir zat,F.Gülen’in kendisine “BEN İSA MESİHİM..” dediğini nakletmekte.( A Haber,Deşifre Prof. 14.03.2014)
​Daha bu gibi onlarca Din’en çok sorunlu sözleri var F.Gülen’in.Fakat,daha fazla uzatmaya gerek görmüyoruz. Zira,maksadımız anlaşılmıştır.
​Bu  babta,F.Gülen İslam’ın sahihliğine çok büyük zarar veren bir DİYALOGCU BAŞI olduğunu anlatmaya çalıştık. Bu kadar net açıklamalara rağmen,hala O zatın yanılmazlığından,Mesihliğinden,mehdiliğinden dem vuran varsa,bilmem ki daha ne denebilir?  DEMEMİZ O Kİ, SİYONİST/HAÇLI İTTİFAKI Türkiye ve tüm İslam aleminin sadece siyasi,ekonomik,sosyal istikrarını yok etmekle yetinmeyecek,İSLAM’ı da ortadan kaldırmak için Şeytani planlarını uygulamaya devam edecektir.HAK, BATIL MÜCADELESİ DEVAM EDİP GİDECEK.
​Samimi bir Hoca,nasıl olur da KÜFFAR ile  el birlik gönül birlik ederek bu ülkenin (ve tüm İslam aleminin) hayatiyetini ile oynar?
​“AK PARTİ’YE vermeyin oyunuzu da kime verirseniz verin..” Evet,böyle diyerek kapı kapı dolaşan ağabeyler,ablalar.. siz, kime hizmet ettiğinizin farkında mısınız?
​“O YANILMAZ,NE DİYORSA DOĞRUDUR.. “ diyecek kadar İSTİKAMET’ten koptunuz MU YOKSA?
​Tam bu noktada İmam-ı Gazali’nin sözlerini hatırlamamak mümkün mü:
​“İslam’ı hiç tanımadan ölenler hangi dinden olurlarsa olsunlar, Allah tarafından mazur görülebilirler.. hatta,bir dinin mensubu olup da o dinin eğitimini almış olanlar günün birinde İslam ile tanışıp da Müslüman olmasalar bile mazur görülebilir..”
​Peki yaz sizler? Mazur görülmeniz mümkün mü yarın Hakk’ın Divanı’nda?
​Allah’ın lütfettiği akıl nimetini çöpe atanlara en büyük tehdit Allah’tan geliyor:
​“VERDİĞİM AKLI KULLANMAYANLARIN ÜZERİNE PİSLİK ATARIM..” (Yunus,100)
​Allah’ın emrine değil,yarattığı beşerin aklına itaat edenler! Bu ayet size hiç mi ışık vermiyor? Eyvah o zaman!..
​BAŞİMAM  ne diyorsa tersi yapılmalı..
​Oy vermeyin dediği Parti’ye oy vermeli herkes. Demek ki,doğrusu bu demeliyiz.
​SAYIN BAŞBAKAN ÖLÜMÜNE MÜCADELE EDRKEN, MAÇ SEYREDER GİBİ OLUP BİTENLERİ SEYRETMEK DİNE-VATANA-MİLLETE İHANETTİR.
​AK PARTİ HARİÇ,Hangi Parti ne derse desin,30 MART TARİHİ BİR YEREL SEÇİM OLMANIN ÇOK ÖTESİNE GEÇTİ.
​Adaylar birer DETAY artık.
​AK PARTİ’YE DESTEK VERMEK,BU ÜLKENİN DEVAMINA ONAY VERMEKTİR.
​YENİ BİR İSTİKLAL MÜCADELESİ YAPIYORUZ  EY AZİZ MİLLET!
​BAŞBAKAN SAYIN TAYYİP ERDOĞAN’A GÜÇ VERMEZ İSEK..
​GERİSİNİ DÜŞÜNMEK BİLE İNSANI YORUYOR..
 
 
 
 

 

Bu yazı toplam 860 defa okunmuştur.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Haber Ordu | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0452 777 5 666 | Haber Scripti: CM Bilişim