• BIST 94.783
  • Altın 246,169
  • Dolar 5,9346
  • Euro 6,6205
  • Ordu 15 °C

BAŞBAKANIN KELLESİNİ ALMAK İSTEYENLER

Muzaffer GÜNAY

 

​Önce,MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın kellesini almak istediler(7 Şubat 2012). Başbakan’ın çok cesur ve basiretli karşı hamlesi ile bu hain emelleri kursaklarında kaldı.
​Eğer,Hakan Fidanı’ın kellesini alabilseydiler;sıra hiç kuşkusuz sayın Başbakan’da idi.Ardından bu yılın ortalarında patlak veren GEZİ DARBESİ DENEMESİ. Yine Başbakan’ın kararlı tutumu ile akamete uğratıldı,çok şükür.
​Ve nihayet 17 ARALIK DARBESİ..
​Bal gibi Hükümeti Devirme Darbesi bu;daha neti sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kellesini alma girişimi. Son Hedef ise Türkiye’ye diz çöktürme, yani,iç karışıklık çıkartarak ülkemizi kaos ortamına sürüklemek.
​Bu kirli,karanlık süreçte,Cemaat’in Beyin Takımı verilen ihanet görevini hakkı ile yaptı. Ama beceremediler. BECEREMİYECEKLER.Göreceksiniz,kursaklarına takılacak,boğulacaklar.
​Çünkü ZAMANIN RUHU  değişti. Hala anlamasalar da Türkiye,1960’ların,70’lerin,80’lerin,90’ların 2007’lerin Türkiyesi değil artık.
​Cemaat mensuplarından bir kısmı bu kirli oyunların içinde yer aldı;fakat,bence gaflet ve F.Gülen’e olan aşırı sevgileri onlara bu hatayı yaptırttı. Art niyetli olduklarını düşünmek bile bana giran geliyor. Nihayet hepimiz iç içeyiz Cemaat mensupları ile. Dostu,akrabayız,arkadaşız. Her gün bir şekilde iç içe bulunuyoruz. Fakat,bir noktadan sonra GAFLET mazur görülemez.
​Çünkü,artık,ayan beyan ortaya çıktı ki,Cemaat’in Beyin Takımı, ULUSLAR ARASI ŞER GÜÇLERİN taşeronudur. Ne kadar gizleseler de,MIZRAK ÇUV ALA SIĞMIYOR.
​Sevgi hele aşırıya kaçan sevgi,gerçekleri görmeyi engeller. Vicdan ve kalp gözünü kör eder,akılları işletmez duruma düşürür. Fethullah Gülen’e olan aşırı bağlılıkları,mezkur şahsın Türkiye üzerinde oynanan hain ve kahpe planların içinde yer alabileceğine ihtimal vermek istemiyorlar. Öylesine ki,Hoca’nın bedduasını bile büyük bir dini vecibeyi tereddüt etmeden yerine getiren bir İSLAM GÜNEŞİ olarak  kabul edecek derecede.
​Ne diyorlar bu arkadaşlar:
​“Bakan çocukları ve kimi bürokrat,belediye başkanı şunlar, bunlar büyük yolsuzluk yaptılar. Buna  göz yumuyor Hükümet.”
​Doğru olup olmadığını bilmiyoruz bu söylentilerin. Adı üstünde iddia,söylenti.Hadi bir an için  bu yolsuzluklar oldu,kimileri rüşvet aldı,kimileri hırsızlık yaptı,diyelim.
​Biz de sorarız o zaman:
​“Hukukun vereceği kararı niçin beklemiyorsun kardeşim? Nedir amacın? Maksadın üzüm yemek mi;bağcı dövmek mi? Yoksa,ABD,İsrail,İngiltere ve Almanya’nın kahpe emellerine,Türkiye’yi çökertme girişimlerine destek vermenin neresi yolsuzluğa karşı duruş oluyor?”
​Nitekim,yolsuzluk iddiası ile suçlananlar göz altında.. Bazı bakanlar istifa etti.Büyük bir Kabine Revizyonu yapıldı. Hukuki süreç her bağlamda devam ediyor. Başbakan,yetim hakkını yiyen kim olursa olsun gereken ne ise yapılır diyerek,yolsuzluk yapan hiç kimsenin koruma altına alınmasının söz konusu bile olmadığını haykırıyor. Daha ne yapması bekleniyor ki?..
​Oyun belli: Kanal İstanbul İngiltere’yi,Nükleer Santraller Rusya’yı,Üçüncü Hava Limanı Almanya’yı,Üçüncü Boğaz Köprüsü İsrail’i,Halk Bank ABD’yi çılgına çevirdi. Sürekli kalkınan,her gün gelişen Türkiye, bu devletlerin sinirlerini bozuyor;uykularını kaçırıyor.
​Tekrar edeyim,Cemaat mensubu insanımızın Cumhuriyet Tarihi’nin bu en büyük kirli darbesinde doğrudan ve bilinçli bir katkısı yok.Ne ki,GAFLETLE İHANET İKİZDİR.
​Türkiye’yi  şimdilik(Ülkemizi bir Dünya devleti yapmayı amaçlayan 2023,2071 Hedefleri’ni hatırlayın lütfen..)  bölgesinde BÜYÜK DEVLET yapmak için gecesini gündüzüne katan sayın Başbakan ve değerli çalışma arkadaşlarını LİNÇ etmek için karanlık oyunlar tertipleyenlerin içinde senin ne işin var? Sözün özü,senin iyi niyetinden söz etmek,fazla iyimserlik değil,saflık,hatta safdiriklik olur. Aklımızla, zekamızla dalga geçmene asla müsaade etmeyeceğiz senin.
​Zaten baştan beri İslami duyarlılığı olan Devlet adamları ile değil,sol kökenden,laikçi,ufuksuz adamlarla iş tuttun her devride.
​Yavaş yavaş sadede gelelim:
​Şüphesiz 17 ARALIK DARBESİ’nin kirli oyuncuları sadece malum Dış Güçlerle Cemaatin Beyin takımı değil. Lakiçisinden,Kemalistine;ayrılıkçısından liberaline  daha bir çok irili-ufaklı bileşenden oluşan ULUSLARASI BÜYÜK BİR KARANLIK ŞEBEKE diz çöktürmek için var güçleriyle abanıyorlar.
​Dedik ya.. bu kere,avuçlarını yalayacaklar. ASIM’IN NESLİ artık İKTİDAR’da. Evet,bütün hatalarına,bütün eksikliklerine rağmen dimdik ayakta.”ASIM’IN NESLİ DİYORDUM YA..NESİLMİŞ GERÇEK..” 77 sene önce şu günlerde Hakk’a kavuşan İslam Şairi Mehmet Akif merhumun özlediği NESİL artık İKTİDAR’DA.
​Evet,doğru,çok büyük hasar verdiler ekonomiye.. Sosyal barışa bile.. Fakat,ZAMAN’NIN RUHU DEĞİŞTİ. Hala anlamıyorlar. Basiret gözleri kör olduğu için.
​Devir,merhum Menderes,Özal,Erbakan gibi bu milletin ufkunda hala parlayan güneşlerin devri değil artık. Medya çeşitlendi. STK’lar çoğaldı. Millet Uyandı. Neymiş,gece yarısı miting mi yapılırmış.. Bu miting filan değil safdirikler ve hainler..Milletin  Coşkusu,Millet’in Başbakan’ın şahsında ÜLKEYE SAHİP OLDUĞUNU İLAN ETMESİDİR..
​Öte yandan net olarak görmekteyiz ki:
          Medarı iftiharımız Sayın Başbakanımızı yarı yolda bırakanlar,elbette millet ve tarih önünde hesap verecekler hiç kuşkusuz.
 
 
 
Bu yazı toplam 957 defa okunmuştur.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Haber Ordu | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0452 777 5 666 | Haber Scripti: CM Bilişim