• BIST 96.861
  • Altın 238,344
  • Dolar 5,8057
  • Euro 6,5299
  • Ordu 9 °C

FETÖ’YÜ TÜMÜYLE ETKİSİZ HALE GETİRMEK…

Muzaffer GÜNAY

FETÖ’yü tam olarak etkisizleştirmek ve dahası hepten yok etmek mümkün mü? Mümkün ya da değil diyebilirsiniz. Ama,başka çare yok.İşin en zor tarafı mikrobun içimizde yuvalanması ve bir o kadar,hatta dahası bütün bir bünyeyi istila etmiş olmasıdır.Abartılı bir bakış olarak görülse bile işin gerçeği budur.

FETÖ bir maşadır..Bu da doğru. Fakat bu neyi değiştirir ki?!.Haçlı-Siyonist küresel şer ittifakının azgın ve dahi azılı maşası olmanın bizatihi kendisi başlı başına bir ihanettir zaten.Tarihten beri Haçlı-Siyonist işbirliği ile ülkemiz başta olmak üzere Ortadoğu’nun dahası bütün bir İslam aleminin başına nice bin türlü belalar açtığı ve açmaya hiç ara vermediğini tecrübeler ortaya koymaktadır.

Haçlı-Siyonist ittifakının başını çeken hiç şüphesiz İngiliz üst aklıdır.Bunu hiç akıldan çıkarmayalım.Pensilvanya’daki o malum maşa işte bu ittifakın üzerimize saldığı adi bir mikroptan başka nedir ki?..

Dinlerarası diyalog diye bir zırva uyduran alçak ve hain adam,kimi sözde ilahiyatçıları ve DİB personelini de planının bir parçası haline getirerek büyük halk kitlelerini din adına kandırmada pek de zorlanmadı ne yazık ki..Böylece bu hain zamane Deccalı, en büyük zararı aslında Tevhid Dini’ne yani yüce İslam’a vermiş oldu.

Allah ile konuştuğunu zırvalayacak kadar ileri giden İslam düşmanına yıllar ve yıllarca peygamber muamelesi yapan sözde din adamlarının(DİB ve İlahiyat dışındakiler) da payı unutulmamalıdır.

Azımsanamayacak bir kitlenin gözünde Mehdi ve Mesih (Hidayet veren- Kurtarıcı) olarak kabul gören birinden daha tehlikeli düşman olabilir mi?..Asla olamaz..Hem İslam’ın düşmanı,hem bu ülkenin düşmanı.

Kripto yani kendini gizleyen FETÖ elemanlarının çok olduğunu biliyoruz. Üstelik samimi bir Müslüman görünmekte pek hünerliler. İşte tehlike tam da burada zirve yapıyor.Hain niyetlerini gizlemek için Allah adına bile yemin etmekte asla tereddüt etmezler.Hatta Pensilvanya’dakine küfretmekte bile tereddüt etmezler,etmiyorlar.Çünkü takiyye yapmak yani esas yüzlerini gizlemek de bir ibadettir,öğretilerine göre.

Yine ve yeniden vurgu yapmak gerekiyor ki,kripto FETÖ’cüler,en sinsi biçimde rollerini oynamaya devam etmekteler.DEMOKRASİ nöbetlerinde ilk geceden itibaren her gece sabahlayanlardan bir kısmının kripto FETÖ elemanı olduğunu bilmeyen kalmadı, ki,bunlardan biri de birkaç gün önce görevden el çektirilen bir kaymakamdı.Daha kimler,daha ne etkin görevlerde bulunanlar var,tıpkı o kaymakam gibi..

Bu manada sayın Cumhurbaşkanı sürekli uyarıyor;hatta kimi yetkililerin FETÖ elemanlarını himaye ettiklerini net olarak ifade ediyor.Şahsım adına sayın Cumhurbaşkanımızın bilerek-bilmeyerek biraz yalnız bırakıldığını düşünüyorum.Daha yakınlara kadar en yakınlarında olanlar şimdi neredeler ve sesleri hiç çıkmıyor?Neden,niçin?

Hainleri ayıklamak, adalete teslim etmek için güvenlik ve emniyet güçleri gece gündüz çalışıyor ve daha çalışacak elbette.Düşüncemiz o dur ki,altlardan ziyade üstlere yönelmeli yetkililer. Önce öndekiler-ilerdekiler hukuka teslim edilmeli,arkadakiler nasıl olsa bulunur.Adalete güvenin zede almaması gerekir.Kılı kırk yararak gidilmeli üzerlerine..dedik ya mikrop içte. Bünye feci şekilde istila edilmiş durumda..

FETÖ o kadar tehlikeli ki,PKK,DAEŞ ve PYD ile birlikte ülkemize karşı eylemler yapıyor.Zaman alacak ama başarılacak inşallah..Mağduriyet edebiyatı için pusuda bekleyenlere fırsat verilmeden temizlik kesintisiz olarak sürdürülmeli.Selametimiz için başka yol da çözüm de yok..

KRİPTO AKEPELİLER en sinsi düşmandır.Bunu da bir kenara not edin,lazım olur..

Bu yazı toplam 322 defa okunmuştur.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Haber Ordu | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0452 777 5 666 | Haber Scripti: CM Bilişim