Haber Ordu Ordu Haberleri
GENEL

Başkan Güler’den Ramazan Ayı Mesajı

Bilge
22 Mart 2023 13:50
Son Güncelleme: 22 Mart 2023 13:50
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Güler’den Ramazan Ayı Mesajı

“ORDU’MUZDA VE DEPREM BÖLGESİNDE KARDEŞLİK SOFRALARIMIZI KURACAĞIZ”

On Bir Ayın Sultanı Ramazan’ın başlaması dolayısıyla mesaj yayımlayan Başkan Güler, Ramazan ayının bolluk, bereket, sağlık ve mutluluk içinde geçmesi temennisinde bulundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca hem deprem bölgesinde hem de Ordu’da ramazan ayının ruhuna uygun faaliyetler hazırladıklarını dile getiren Başkan Güler, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İslam dünyasının büyük bir özlemle beklediği rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan Ramazanı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

On bir ayın sultanı bu özel ayın, güzel Ordu’muzda ve ülkemizi sarsan deprem bölgesinde en güzel şekilde yaşanacağına, kardeşlik sofralarının kurulacağına ve dayanışmanın her zamankinden daha fazla kendini göstereceğine can-ı gönülden inanıyorum.

Asrın felaketiyle sarsılan 11 ilimizdeki tüm depremzedelerimizin ilk günden bu yana yanlarında olmaya tüm ekip ve ekipmanlarımızla özen gösteriyoruz. Ramazan ayı süresince de yine el ele vererek bu zor günlerin üstesinden gelecek, onların her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi için var gücümüzle çalışacağız.

Deprem bölgesinin yanı sıra ilimizde hazırladığımız etkinliklerimizi de iftar sofralarının bereketine bir nebze de olsa neşe katmak için sizlerin beğenisine sunacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan ayının başta Ordu’muz olmak üzere ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, depremin yaralarını hep birlikte dayanışma içerisinde biran önce sararak çok daha güzel günleri birlikte yaşamayı arzu ediyorum.”

Yorum Yazın