Haber Ordu Son Dakika Haberleri

Büyükşehirin İyilik Hareketi Hızla Yayılıyor

GENEL
2 ay önce
Ordu’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların her türlü ihtiyacını karşıladığı Sosyal Market’e yardımseverlerden bağışlar gelmeye devam ediyor.
Büyükşehirin İyilik Hareketi Hızla Yayılıyor

SOSYAL MARKET’E BAĞIŞ DESTEĞİ ARTIYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Ordu’ya kazandırılan Sosyal Market’te ihtiyaç sahibi vatandaşlar gereksinimlerini kolaylıkla gideriyor. Ürün çeşitliliği açısından diğer marketleri aratmayan bu markette Büyükşehir Belediyesi stokları boş bırakmıyor. Büyükşehir Belediyesine bu konuda destek olmak isteyen hayırseverlerden de bağış desteği geliyor.

HAYIRSEVERLER VE İHTİYAÇ SAHİPLERİ BU MARKETTE BULUŞUYOR

İhtiyaç sahiplerine yardımlarını ulaştırmak isteyen hayırseverler bağışlarını Ordu Büyükşehir Belediyesinin Sosyal Market hizmeti ile gerçekleştiriyor. Giyimden kırtasiyeye, gıdadan temizlik malzemesine kadar ihtiyaçları temin eden hayırseverler bağışları markete teslim ediyor. Dezavantajlı vatandaşlar bu bağışları ister online sistemle isterlerse bizzat markete gelerek alabiliyorlar.

Öte yandan hayırseverler bağışlarını Ordu Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği Sosyal Market ile ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor.

 

 

 

Yorum Yazın