Haber Ordu Ordu Haberleri
GENEL

Çocuklar Unutulmaz Bir Ramazan Yaşayacak

Bilge
22 Mart 2023 13:42
Son Güncelleme: 22 Mart 2023 13:42
Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı için çocuklara yönelik dolu dolu bir etkinlik takvimi hazırladı. “Ramazan Çocuklarla Güzel” adıyla düzenlenecek etkinliklerde çocuklar, hazırlanan içeriklerle Ordu’da Ramazan ayını coşkuyla yaşayacak.
Çocuklar Unutulmaz Bir Ramazan Yaşayacak

ORDU’DAKİ ÇOCUKLAR, İFTAR SONRASI OKSM’DE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ETKİNLİKLERİNDE BULUŞUYOR

Etkinlikler 25 Mart-16 Nisan tarihileri arasında her gün iftar sonrası Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde (OKSM) gerçekleştirilecek.

Yaptığı kültür sanat etkinlikleri ile Orduluların her daim beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel çocuklar için takvim hazırladı. Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından “Ramazan Çocuklarla Güzel” teması ile hazırlanan takvimde çocuklar eğlenceli etkinliklerde bir araya gelecek.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde 23 gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 25 Mart ile 16 Nisan arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikler iftar sonrası başlayacak. Çocuk yarışmalarından tiyatro oyunlarına, bilim şovlarından yüz boyama ve balon etkinliklerine kadar birçok etkinlikle çocuklar unutulmaz bir Ramazan geçirecek.

 

Yorum Yazın