Haber Ordu Ordu Haberleri
SİYASET

Hakim Ayhan Cürebal AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Oldu

Bilge
21 Mart 2023 12:30
Son Güncelleme: 21 Mart 2023 12:30
Ankara’da çalışma ofisinde basına açıklama yapan Ayhan Cürebal, devlet kademelerindeki 30 yıllık kamu hizmetinden sonra bu birikimlerini siyaset alanında da Ordu’nun ve Türkiye’nin hizmetine sunmak  istediğini, devlet hizmetinde bulunduğu sürede hem Ordu’yu hem Ankara’yı hem de Türkiye’yi   yakından tanıma fırsatı bulduğunu, hem kamudaki hem de sivil toplum kuruluşlarındaki üst düzey görevleri sebebiyle gerek Ordulu gerek Türkiye genelinden bir çok etkin ve verimli insan ile dostluk  bağları kurduğunu, bu bilgi ve dostluklarını Ordu’ya hizmet için seferber etmek istediğini, Türkiye’deki  yetişmiş bütün Ordulu hemşehrilerini Ordu için birlik ve dayanışmaya daha etkin katılmaya  çağıracağını, hizmet için azimli ve heyecanlı olduğunu, Ordu ve Ordululara daha faydalı olabilmek için Ak Partinin hizmet kervanına katıldığını belirtti.
Hakim Ayhan Cürebal AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Oldu

“ORDU İÇİN ELE ELE DAHA GÜÇLÜ YARINLARA BİRLİKTE YÜRÜYELİM” 

Aynı zamanda Ordu Kültür ve Sanat Derneğinin kurucularından ve halen de başkanı olan Ayhan Cürebal bu dernek  bünyesinde  Türkiye genelinde etkili yerlerde 1000’nin üzerinde yetişmiş hemşehrilerinin  bulunduğunu,20 yıldır ekip halinde hep Ordu’nun ve Orduluların yanında olduklarını, Ordu’nun her ilçesi ile irtibatlı bulunduklarını, bugüne kadar bürokrat, iş adamı ve siyasiler ile hizmet yolunda birlikte yürüdüklerinin, bundan sonra da bu iş birliğinin Ordu için daha faydalı olarak devam edeceğini söyledi. 

Ordu’nun en büyük zenginliği insan kaynağı olduğunu, bir çok alanda yetişmiş insanımız bulunduğunu, Ordu’nu son 20 yıldır her zaman güçlü siyasi ve bürokratları olduğunu, bu kaynağın Ordu’ya hizmet için gayret gösterdiğini ve başarılı sonuçlar aldığını  belirtti. Bugüne kadar dernek olarak bu insan kaynağımızı toparlamaya, tanıştırmaya ve memleketin hizmetine sunmaya çalıştıklarını, Ordu için siyasiler, bürokratlar ve serbest meslek mensupları ile  birlik ve dayanışma içinde olduklarını söyledi.

Sonuç olarak” Ordu ortak sevdamızdır. Ordu’ya vefa borcumuz çoktur. Kendim Akkuş’lu, eşim Ünye’li gönlüm ise bütün Ordu’dur. Ordu’nun yukarısı aşağısı, uzağı yakını, fakiri zengini yoktur. Hep birlikte Ordu’yuz. Devlet kadrolarındaki hizmetlerimiz sırasında hiçbir hemşehrimize ilçesini ve düşüncesini sormadık, ulaşılamayan olmadık. Çünkü şehrimize ve insanımıza Allah için iyilik yapmak zorundayız. Bu duygu ve düşünceler ile yola çıktık. Partimizin takdiri, sizlerin desteği ve Allah’ın dilemesi ile hayırlısı olsun inşallah. Bütün Ordu’lu hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yorum Yazın