Haber Ordu Ordu Haberleri
ORDU GÜNDEM

Vali Sonel, Kabadüz-Çambaşı Yaylası’nda

Bilge
30 Ocak 2023 09:42
Son Güncelleme: 30 Ocak 2023 09:42
Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası’nda Ordu Büyükşehir ve Kabadüz Belediyemizce düzenlenen “18. Çambaşı Kış Festivali”ne katıldı.
Vali Sonel, Kabadüz-Çambaşı Yaylası’nda

Kabadüz Kaymakamı Yasin Şahin, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, İş İnsanları Mustafa Poyraz, Yalçın Demirel ile birlikte “18. Çambaşı Kış Festivali”ne katılan Vali Tuncay Sonel, festival kapsamında düzenlenen etkinliklerde vatandaşlarla bir arada bulundu.
Vali Sonel, Çambaşı Yaylası’nın merkezinde bulunan esnafları da ziyaret ederek, esnafların hal ve hatırını sordu ve bereketli kazançlar dileğinde bulundu.
Vali Sonel, yaylada karşılaştığı vatandaşlarla kurduğu samimi diyalogları ve çocuklara verdiği çeşitli armağanlarla onların gönüllerini aldı ve gün şenlik havasında geçti.
Festival kapsamında Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezi'nde de kayak yarışları ve Off-Road kulüplerince gösteri de yapıldı.

 

Yorum Yazın